Platea-real RD Ostopovice

RD č.7 (parc. 241m2)

RD je umístěn na jihozápad v I. dvojdomě z ulice Osvobození levá strana. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě v obci (elektro, plyn, kanalizace, vodovod).

Zastavěná plocha objektu je 67,5 m2, podlahová plocha objektu 110 m2, obestavěný prostor objektu 511,5 m2. 4 pokoje, kuchyňský kout + 2 koupelny. K rodinnému domu náleží pozemek o výměře 241 m2. Předpokládané p. číslo 1491/80, energetická třída B

Základy domu:
uložení stavby v základových pasech z prostého betonu, železobetonu, vylité betonem a opatřeny vodorovnou a svislou armaturou. Základová deska vyztužena Kari sítí opatřena protiradonovým opatřením (Sklobit S). Podlahová izolace stabilizovaný polystyren, nadzáklad obložen extrudovaným polystyrenem. Nosné konstrukce:
keramické tvárnice tl 300mm
Nosné zdivo:
keramické tvarovky tl. 115 mm
Opláštění budovy:
vrstva fasádního polystyrenu tl. 100mm + vnější probarvená omítka zrno 2mm.
Stropní konstrukce:
železobetonová monolitická deska.
Střešní konstrukce:
dřevěná, dřevěné vazníky,
Krytina: keramická taška provedena na laťoví s pojistnou hydroizolační folii.
Ústřední vytápění:
vytápění plynovým turbo kotlem 24kW, otopná tělesa ocelová deska, v koupelně otopný žebřík
Elektrické rozvody:
ve všech prostorách rozmístěny zásuvky 240V a místně umístěné vypínače v blízkosti dveří . V kuchyňském koutu instalován vývod 400V.
Schodiště:
ŽB jednoramenné, deskové, zatočené, síla tl. desky 150 mm

Objekt bude napojen na dopravní infrastrukturu s parkovací plochou pro 2 osobní automobily před objektem. Objekt opatřen hromosvodnou hřebenovou jímací soustavou.
Na pozemku zabudována retenční nádrž o velikosti 3m3

Interiér domu:
vše ve standardním provedení viz. materiálový list (u Developera)
vchodové bezpečnostní dveře s kováním dle ČSN EN 179 * okna plastová bílá izolační trojsklo * vnější plastové dveře a prosklené stěny izolační dvojsklo * vnitřní dveře voštinové plné hladké s laminátovým povrchem do obkladové zárubně, kování rozetové standard * vnitřní parapety laminátové bíle * omítka na veškerém zdivu a ž.b. štuková * nátěr, malba dvojnásobný nátěr bíle barvy * koupelna 1 NP sprchový kout s příslušenstvím, umyvadlo +baterie, WC systém Geberit, dlažba a obklady viz. materiálový list * koupelna 2 NP umyvadlo +baterie, WC systém Geberit, vana +vanová baterie, dlažba a obklady viz. materiálový list.

V ceně projektu je 2x parkovací místo před domem.
V ceně projektu není zahrnuto oplocení pozemku a terasa
veškeré digitální vizualizace informativní

Dispozice 4+kk+2 koupelny
Plocha 110 m2
Stav PRODÁNO
Zaujal Vás tento dům?
Neváhejte nás kontaktovat:

Jakub Vrána

+420 734 600 110

jakub.vrana@platea-real.cz